Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1+BLK
ikub#: 1706190097
280 EUR
Qira
90 m²
Komuna e Parisit
2
Tualete: 1, Mobiluar,

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë mjaft të zhvilluar, familjare dhe të qetë. Gjendet në katin e 2 banim të një pallati egzistues pranë Komunës së Parisit dhe ka një sipërfaqe prej 90 m2. Është i organizuar mjaft mire, dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes e arreduar bukur, ambjentin e gatimit të kompletuar, 2 dhomat e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkonin. Apartamenti është mjaft i investau dhe jepet me qera plotësisht i mobiluar.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
49.500€
99m²
Unaza e Madhe
2+1
56.500€
113m²
Unaza e Madhe
3+1
i diskutueshem
Rr. Durresit
1.800L/m2
196.7m²
Sheshi Skenderbej
139.000€
135.7m²
Komuna e Parisit
3+1
300€/muaj
55m²
Ish Blloku
1+1
1.800€/m2
107m²
Tirana e Re
3+1

Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 JEPET ME QIRA
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1706190097
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved