Shitet biznesi Leather Up
ikub#: 1708090029
Shitje
Rr. Elbasanit
Adresa: Tek Qendra Tregtare ETC,
Dyqani LeatherUp, ndodhet tek Qendra Tregtare ETC. Shiten  mobiljet e arredimit dhe produktet.
 
Te interesuarit te kontaktojne ne:
 
+355 682045455
 loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
71.700€
93.1m²
Spitali Nene Tereza
2+1
NJOFTIMET E FUNDIT
32.000.000L
54m²
Berat
1+1
200.000€
250m²
Durrës
80.000€
90m²
Rr. Elbasanit
2+1
300€/muaj
120m²
Rr. Barrikadave
2+1
450€/muaj
92m²
Komuna e Parisit
3+1
75.000€
75m²
Kavajë
2.000€/muaj
400m²
Linze
Me shume se 5
i diskutueshem
105m²
Kopshti Zoologjik
2+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: BUTIK LEATHER UP
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1708090029
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved