Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Tek Rruga e Dibres, Shitet Apartament 2+1
ikub#: 1708090091
71.700 EUR
Shitje
93.1 m²
Spitali Nene Tereza
2+1
Adresa: Rruga e Dibres, prane Komisariatit nr. 4, Kati: 2, Tualete: 1, Sistem Ngrohje, Ashensor, Garazh,

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me sip. 93.1 m2 , i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon. Kompleksi eshte nje vend shume i sigurt per femijet tuaj. Ofron park dhe gjelberim. Vetem 9 minuta nga qendra e Tiranes.
Cilesi superiore ndertimi: cdo apartament eshte i termoizoluar, mban banesen tuaj te fresket gjate veres dhe te ngrohte gjate dimrit duke kursyer deri ne 40% te energjise elektrike. Dritare me profil termik, dopio xham e gaz argon ne mes. Mure ndarese me dy tulle dhe material izolues ne mes. Tuba te vecante ajrimi. Izolim termik dhe akustik. 
Ne kompleks do mund te gjeni cdo fasilitet qe ju nevojitet: supermarket, bare, restorante, klinika, palester, dyqane. 
Zona ofron sherbime publike si: kopshte, shkolla, stacione urbane, poliklinika etj. 

Per nje vizite ne prone na kontaktoni: Tel: 0694050025 
Email: 
xh.burhanaj@c21.al
0694050025
Spitali Nene Tereza


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
71.700€
93.1m²
Spitali Nene Tereza
2+1
NJOFTIMET E FUNDIT
3.000€/muaj
4000m²
Fier
150€/muaj
60m²
Shkodër
i diskutueshem
Shqiperi
i diskutueshem
Shqiperi
30.000L/muaj
122m²
Shkodër
3+1
93.000€
134m²
Tiranë
2+1
280.000€
300m²
Shkodër
45.000€
450m²
Ish Uzina Traktoreve
60.000€
1300m²
Kashar
78.000€
300m²
Shkodër
203.500€
185m²
Kodra e Diellit
250.000€
117.5m²
Peze
78.000€
120m²
Fakulteti Inxhinierise
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 SHITET
Postuar nga: Century21 CPM
ikub #:
1708090091
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved