Tek Liqeni i Thate, shitet Papafingo 2+1
ikub#: 1708150075
140.000 €
Shitje
143 m²
Liqeni i Thate
2+1
Adresa: Rruga“Hamdi Garunja”, Liqeni i Thatë ., Kati: 5, Tualete: 2, Rikonstruktuar, Ashensor, Mobiluar,

Papafingo ndodhet në katin e pestë të banimit, në një zonë shumë të qetë dhe me pamje qetësuese nga Liqeni..  

Apartamenti është super i mirëorganizuar, nëpërmjet një korridori lidhen të gjitha dhomat, me një sallon ndenjie të bollshëm i pajisur me vetratë xhami që të ofron pamje madhështore nga liqeni. Ai ka 2(dy) dhoma gjumi, 2(dy) tualete, kuzhinë dhe ambient gatimi të veçantë.

Punimet e apartamentit janë shumë cilësore pasi është rikonstruktuar totalisht nga fillimi, papafingo është me çati, dritaret janë me dopio xham dhe më grila të modelit venecian, ndërsa parketi është i shtruar me dru cilësor të llojit lis, frashër, qershi.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Sipërfaqe e brendshme 103 m2 +  Sip. verande 27.8 m2 +  Sipërfaqe e përbashkët 12 m2 =142.8m2 total.

 

Apartamenti është i pajisur me dokumenta të rregullta pronësie.

 

Cmimi në total 140.000 Euro
0696888810
Liqeni i Thate
Per me shume nga Droni Real Estate


0696888810
Liqeni i Thate
Per me shume nga Droni Real Estate


NJOFTIMET E FUNDIT
i diskutueshem
Qarku Fier
20.000L/muaj
25m²
Shkodër
900€/m2
155m²
Komuna e Parisit
3+1
130.000€
125m²
Kodra e Diellit
2+1
45.000€
109m²
Fresku
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: SHITJE
Postuar nga: Droni Real Estate
ikub #:
1708150075
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved