DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Tek Astiri, Shitet Apartament 2+1
500 EUR
Shitje
125 m²
Shqiperi
2+1
Adresa: Rruga “Loni Ligori”, Astir., Kati: 8, Tualete: 2, Ashensor,

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e tetë të banimit, në një pallat të ri të sapopërfunduar. Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, korridor dhe 2 tualete, dhe një sallon të bollshëm,

Sipërfaqja totale e apartamentit është 125 m2. Në të dyja anët e pallatit nuk ka ndërtime dhe nuk do të ketë pasi sipas planit urbanistik është parashikuar  ndërtimi i një parku të madh për zonën e Astirit.

Ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës, një kompleks i mirëorganizuar dhe qetësi absolute, punime mjaft cilësore. Janë kryer të gjitha proçedurat ligjore dhe gjithçka është në proces hipotekimi.

Çmimi 500 Euro/m2, në total 62500 Euro.
069 6 8888 10
Shqiperi
Per me shume nga Droni Agjensi Real Estate


NJOFTIMET E FUNDIT
i diskutueshem
Shqiperi
135.000€
750m²
Shkodër
320€/m2
86.5m²
Durrës
2+1
25.000€
57m²
Shkodër
1+1
73.000€
80m²
Rr. Durresit
2+1
30.000L/muaj
100m²
Yzberisht
50.000L/muaj
90m²
Shkodër
384.000€
452m²
Kodra e Diellit
65.000€
120m²
Unaza e Madhe
2+1
42.500€
75m²
Kthesa e Kamzes
1+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 OKAZION SHITJE
Postuar nga: Droni Agjensi
ikub #:
1709190138
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved