Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Shitet Apartament 1+1, Rr.e Dibres, 62m2, 750Euro/m2
ikub#: 1711170112
750 EUR
Shitje
62 m²
Tiranë
1+1
Adresa: Rruga e Dibrës pranë Komisariatit Nr.4, kompleksi ORION Construction., Kati: 2, Tualete: 1, Ashensor,

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit, me një sipërfaqe të mirëorganizuar,

Apartamenti ka 1 dhomë gjumi, një sallon i cili është me ballkon, korridor dhe tualet.

Në çmim përfshihet apartamenti i përfunduar.

Ndodhet në një nga komplekset më të reja në qytet, me siguri maksimale e punime shumë cilësore.

Cdo apartament është i pajisur me sisteme Kapot, sistem ajrimi, izolim termik dhe akustik.

Sipërfaqja 61.5 m2

Çmimi 750 Euro/m2,  total 46125 Euro.

Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508
+355696888810
Tiranë
Per me shume nga Droni Real Estate


+355696888810
Tiranë
Per me shume nga Droni Real Estate


NJOFTIMET E FUNDIT
900€/muaj
250m²
Ish Fusha e Aviacionit
750€/muaj
110m²
Ish Blloku
2+1
75.000€
90m²
Brraka
3+1
490€/m2
115m²
Yzberisht
2+1
450€/muaj
50m²
Ish Blloku
35.000L/muaj
150m²
Shkodër
500.000€
357m²
Shkoze
i diskutueshem
Ish Frigoriferi
1.000€/muaj
185m²
Liqeni i Thate
3+1
1.500€/muaj
97m²
Tiranë
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 1+1 RRUGA E DIBRES SHITJE
Postuar nga: Droni Real Estate
ikub #:
1711170112
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved