Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
OKAZION!Shitet Apartament 2+1, Don Bosko, 760 Euro/m2!
ikub#: 1801040035
760 EUR
Shitje
114 m²
Don Bosko
2+1
Adresa: Në hyrje të Don Boskos, kompleksi Gener 2, Kati: 3, Tualete: 2, Ashensor,

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtimit, i pozicionuar jug-lindje,  në një kompleks të mirëorganizuar dhe punime shumë cilësore.

Apartamenti përbëhet nga 2 (dy) dhoma gjumi, ka një sallon i cili është me ballkon, dhe 2 (dy) tualete.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.

Sipërfaqja 114 m2

Apartamenti ka një arredim bashkëkohor dhe shitet i mobiluar ose jo, sipas kërkesës së klientit.

Çmimi 760 Euro/m2, në total 86640 Euro.

Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508

 
069 6 8888 10
Don Bosko
Per me shume nga Droni Real Estate


069 6 8888 10
Don Bosko
Per me shume nga Droni Real Estate


NJOFTIMET E FUNDIT
900€/muaj
250m²
Ish Fusha e Aviacionit
750€/muaj
110m²
Ish Blloku
2+1
75.000€
90m²
Brraka
3+1
490€/m2
115m²
Yzberisht
2+1
450€/muaj
50m²
Ish Blloku
35.000L/muaj
150m²
Shkodër
500.000€
357m²
Shkoze
i diskutueshem
Ish Frigoriferi
1.000€/muaj
185m²
Liqeni i Thate
3+1
1.500€/muaj
97m²
Tiranë
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 OKAZION SHITJE
Postuar nga: Droni Real Estate
ikub #:
1801040035
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved