Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Tek Selvia", jepet me qira Apartament 2+1
ikub#: 1802020152
400 €/muaj
Qira
100 m²
Selvia
2+1
Adresa: Rruga “Isa Boletini”, Selvia., Kati: 4, Tualete: 2, Rikonstruktuar, Sistem Ngrohje, Ashensor, Mobiluar,

Apartamenti ndodhet pranë qendrës së Tiranës.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ambient gatimi i vecantë, ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ka kondicioner, sistem ngrohje, ashensor.

Apartamenti gjendet në një zonë ku mund të gjeni të shërbimet e nevojshme.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508.
069 6 8888 10
Selvia
Per me shume nga Droni Real Estate


069 6 8888 10
Selvia
Per me shume nga Droni Real Estate


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
500€/muaj
120m²
Liqeni i Thate
2+1
NJOFTIMET E FUNDIT
230.000€
128.4m²
St. Selman Stermasi
3+1
3.900.000L
62m²
Shkodër
1+1
138.000€
115m²
Shkolla e Baletit
2+1
300.000€
375m²
Sauk
61.000€
107m²
Fresku
2+1
900€/m2
108m²
Komuna e Parisit
2+1
75.000€
90m²
Fresku
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 MOBILUAR QENDER QERA
Postuar nga: Droni Real Estate
ikub #:
1802020152
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved