Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Rr. "Don Bosko", Jepet me qira Apartament 3+1
ikub#: 1802030034
350 EUR
Qira
115 m²
Don Bosko
3+1
Adresa: Don Bosko, Tiranë., Kati: 4, Tualete: 2, Sistem Ngrohje, Ashensor, Mobiluar,

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një zonë shumë të qetë dhe të rregullt të Tiranës.

Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon tre dhoma gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, një ballkon dhe dy tualete.

Çmimi 350 Euro/Muaj.

Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508.
069 6 8888 10
Don Bosko
Per me shume nga Droni Real Estate


069 6 8888 10
Don Bosko
Per me shume nga Droni Real Estate


NJOFTIMET E FUNDIT
900€/muaj
250m²
Ish Fusha e Aviacionit
750€/muaj
110m²
Ish Blloku
2+1
75.000€
90m²
Brraka
3+1
490€/m2
115m²
Yzberisht
2+1
450€/muaj
50m²
Ish Blloku
35.000L/muaj
150m²
Shkodër
500.000€
357m²
Shkoze
i diskutueshem
Ish Frigoriferi
1.000€/muaj
185m²
Liqeni i Thate
3+1
1.500€/muaj
97m²
Tiranë
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 3+1 DON BOSKO MOBILUAR QERA
Postuar nga: Droni Real Estate
ikub #:
1802030034
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved