Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Rezervoni apartamentin tuaj tani dhe përfitoni çmimin preferencial!
ikub#: 1802070159
780 EUR
Tiranë
Adresa: Rruga “Muzakët”, Don Bosko,
Rezervoni apartamentin tuaj tani dhe përfitoni çmimin preferencial!
 
Rezidenca Rainbow në Rrugën Don Bosko është konceptuar me standartet më të larta të ndërtimit në vend. Detajet e ndërtimit përfshijnë:
 
Termoizolim tërësor: Sistemin kapotë me tullën termike poroton mundëson termoizolim të shkëlqyer,
 
Izolim Akustik: Rehatia është e lidhur ngushtë me qetësinë e privacinë. Muratura e dyfishtë me nje shtrese lesh guri ndërmjet apratamenteve është aplikuar për izolim akustik maksimal. Gjithashtu aplikohet dyshemeja notuese me një membranë për izolimin e zhurmave që transmetohen nëpërmjet soletës dhe kolonave.
 
Ventilim i pavarur: Puset teknike individuale eliminojnë qarkullimin e aromave ndërmjet apartamenteve prej tubave të ajërimit të kuzhinës apo të tualeteve.
 
Vetrata Franceze: Dritaret e larta sigurojnë ndriçim natyral gjatë gjithë ditës . Rezidenca vjen me dritare plastike dopjo xham e gaz argoni me koefiçent të ulët të transmetimit termik.
 
Hapësira rekreative & të gjelbra: 75% e sheshit të ndërtimit proojektuar hapësirë e gjelbër e rekreative me stola dhe elementë të tjerë të arredimit urban.
 
Tarracë funksionale: Tarraca e rezidencës është e konceptuar pjesërisht si një hapësirë e përbashkët shplodhëse dhe pjesërisht me sipërfaqe të posaçme për panele diellore për secilin apartament.
 
Progeen Construction 
Rr. "Reshit Çollaku", Pallati Aurora Nr. 1, Kati i 3-të, Tiranë
E: info@progeen.com | T: 0676357329



0676357329
Tiranë
Per me shume nga Progeen Construction


0676357329
Tiranë
Per me shume nga Progeen Construction


NJOFTIMET E FUNDIT
480€/m2
92m²
Kthesa e Kamzes
2+1
380€/m2
54.4m²
Durrës
Garsoniere
90.000€
40m²
Ish Parku Autobusave
140.000€
830m²
Porcelan
300€/muaj
160m²
Unaza e Madhe
3+1
70.000€
30m²
Spitali Nene Tereza
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT REZIDENCE SHTEPI VILE
Postuar nga: Marigleni
ikub #:
1802070159
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved