Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Ne Shkoder, Jepet me Qira Apartament 1+1
ikub#: 1803080191
22.000 LEK/muaj
Qira
67 m²
Shkodër
1+1
Adresa: Në rrugën “Pogej”, Kati: 9, Tualete: 1, Mobiluar,
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 në katin e IX me sipërfaqe 67 m². Apartamenti ndodhet në rrugën “Pogej”.
 
Apartamenti përbëhet nga:
- Salloni dhe kuzhina
- Një dhomë gjumi
- Një banjo e kompletuar
- Një ballkon
 
Cilësitë e apartamentit:
- Është i shtruar me pllakë.
- Ka dritare duralumini.
- Ka termoizolim dhe hidroizolim.
- Jepet me qira i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
 
ÇMIMI: 22’000 lekë të reja në muaj 
*I DISKUTUESHËM*
-------------------------------- 
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 
+355676666765, +355695292667 ose +355 22 247570
Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com+355676666765
Shkodër
Per me shume nga Sun Real Estate


+355676666765
Shkodër
Per me shume nga Sun Real Estate


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
500€/muaj
120m²
Liqeni i Thate
2+1
NJOFTIMET E FUNDIT
230.000€
128.4m²
St. Selman Stermasi
3+1
3.900.000L
62m²
Shkodër
1+1
138.000€
115m²
Shkolla e Baletit
2+1
300.000€
375m²
Sauk
61.000€
107m²
Fresku
2+1
900€/m2
108m²
Komuna e Parisit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 1+1 JEPET ME QIRA
Postuar nga: SUN REAL ESTATE
ikub #:
1803080191
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved