Hyr  |  Regjistrohu
ikub.al  |   Biznese.al   |   Time.al  |   Ligje
Ne Yrshek, Jepet me Qira Vile per banim ose biznes
ikub#: 1803080213
1.000 €/muaj
Qira
500 m²
Autostrade
Adresa: Rruga Ali Pashe Gucia, Yrshek, Tirane, Kati: 3, Tualete: 2,
Jepet vile me qera. Trualli me siperfaqe 500 metra katrore. Vila eshte 3 kateshe, kati i pare bodrum ndersa dy katet e tjera kate banimi. Ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, sallon, kuzhine dhe 2 banjo. Eshte e pajisur me uje dhe drita 24 ore gjithashtu ujin e siguron nepermjet pusit. Cdo kat ka siperfaqen 72 metra katrore pa llogaritur ballkonet. Mund te jepet e mobiluar ose jo. Mund te perdoret dhe si biznes pasi hapesira eshte e bollshme. Gjithashtu ne oborr ka dhe nje ndertese tjeter te vogel nje kateshe e cila mund te perdoret per qellime te ndryshme.
Cmimi: 1000€ ne muaj+355694287221
Autostrade
Per me shume nga Privat


+355694287221
Autostrade
Per me shume nga Privat


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
500€/muaj
120m²
Liqeni i Thate
2+1
NJOFTIMET E FUNDIT
230.000€
128.4m²
St. Selman Stermasi
3+1
3.900.000L
62m²
Shkodër
1+1
138.000€
115m²
Shkolla e Baletit
2+1
300.000€
375m²
Sauk
61.000€
107m²
Fresku
2+1
900€/m2
108m²
Komuna e Parisit
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: JEPET ME QIRA VILE
Postuar nga: Orges Allmeta
ikub #:
1803080213
Copyright © 2006 -2018ikub.al shpk, All Rights Reserved