Ne Qender te Korces, Shitet Vile 3 kateshe - e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE
ikub#: 1807270040
FOTO GALERI
Shitje
400 m²
Korçë
Adresa: Rruga Kongresi i Lushnjes, Lagje 12, Nr 16, Kati: 3, Tualete: 2, Rikonstruktuar, Garazh, Tarrace, Mobiluar,

Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Model i vilave italiane te larta dhe me dritare te medha. Vila eshte e rikonstruktuar dhe shume e mirembajtur. Kush eshte arkitekt ose inxhineir ja di vleren reale ketyre banesave. Vila eshte ndertuar ne kohen e Italise viti 1942 me arkitekture italiane me dritare e dyer te medha. Kati i dyte,catia solete plus cati me tjegulla me lartesi2,3 m.si dhe dyqani jane rikonstruktuar komplet ne vitin 2006 . Vila ka 3 ballkone, verande dhe garazh. Mundesi per te shfrytezuar catine per te krijuar ambjent shtese banimi ose papafingo. Vila ndodhet ne qoshe te rruges dhe perbehet dhe nga nje dyqan me nje siperfaqe te konsiderushme i perdorur me pare dhe si depo farmaceutike. Presim vetem telefonata serioze. Nr kontakti: 0692135719 Cmimi sipas vleres qe ka banase dhe vleresimit ne treg.
+355692135719
Korçë
Per me shume nga Privat+355692135719
Korçë
Per me shume nga Privat


NJOFTIMET E FUNDIT
23,000L/muaj
9m²
St. Selman Stermasi
25€
35m²
Shqiperi
1+1
66,000€
120m²
Shkodër
3+1
75€/m2
350m²
Tiranë
i diskutueshem
Kamëz
3,000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
70,000€
100m²
Sarandë
2+1
55,000€
100m²
Sarandë
2+1
95,000€
105m²
Sarandë
2+1
54,000€
70m²
Sarandë
1+1
180,000€
180m²
Sarandë
2+1
45,000€
60m²
Sarandë
Garsoniere
95,000€
140m²
Sarandë
2+1
57,000€
67m²
Sarandë
1+1
58,000€
72m²
Sarandë
1+1
86,500€
80m²
Sarandë
1+1
71,000€
88m²
Sarandë
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: DYQAN QENDER SHQIPERI SHTEPI VILE
Postuar nga: Vaso Nikolicari
ikub #:
1807270040
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved