Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Rezidencial Fiori di Bosco
ikub#: 1811150122
FOTO GALERI
1/1
88.500 €
Shitje
88.5 m²
Tiranë
2+1
Adresa: Rruga Don Bosko, Kati: 6, Tualete: 2, Ashensor, Garazh, Kopesht,

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Rezidencial Fiori di Bosco.Ky Kompleks ka vendodhje strategjike vetem 12 minuta larg qendres. Eshte i rrethuar me gjelberim dhe ambjente relaksuese. Kënd lojërash për fëmijë, fusha tenisi dhe basketbolli. Zona ofron facilitete te nevojshme si parkime te sigurta per cdo familje, shërbim mjekësor publik dhe privat , shkolla, kopshte dhe çerdhe . Ndertimet jane cilesore me Izolim akustik te mureve me polisterol dhe me fasada te ventiluara të cilat sigurojnë izolimin me të mirë termik të ndërtesës. Ndërtesa ka gjenerator emergjence për furnizimin me energji elektrike të ashensorit, pompes se ujit dhe ndriçimin e shkallëve. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,2 tualete,ambjentin e gatimit+dhomen e ndenjes edhe 1 ballkon. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684073987 C. 0684073990 E. info@realpas.al
355684073990
Tiranë
Per me shume nga REAL PAS


355684073990
Tiranë
Per me shume nga REAL PAS


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
38m²
Tiranë
48.000€
76.49m²
Fresku
2+1
250€/muaj
30m²
Sheshi Skenderbej
500€/muaj
110m²
Sheshi Skenderbej
1.300€/muaj
160m²
Rr. Elbasanit
450€/m2
75m²
Shqiperi
1+1
48.000€
76m²
Fresku
2+1
88.000€
108m²
Liqeni i Thate
2+1
900€/muaj
60m²
Tirana e Re
63.000€
76m²
Liqeni i Thate
1+1
1.500€/muaj
176m²
St. Selman Stermasi
3+1
1.000€/muaj
110m²
Kopshti Zoologjik
2+1
180.000€
6125m²
Tiranë
75.000€
3500m²
Shqiperi
76.000€
95.3m²
Liqeni i Thate
2+1
400€/muaj
90m²
Pazari i Ri
2+1
NJOFTIMET E FUNDIT
240€/muaj
60m²
Ish Blloku
1+1
60.500€
110m²
Fresku
2+1
121.000€
110m²
Selvia
2+1
85.000€
85m²
Pazari i Ri
1+1
102.000€
102m²
Ish Parku Autobusave
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1
Postuar nga: REAL PAS
ikub #:
1811150122
Copyright © 2006 -2019ikub.al shpk, All Rights Reserved