Garsoniere me qera ditore ne qender te Tiranes
ikub#: 2005110050
FOTO GALERI
3.500 LEK
Qira
35 m²
Shqiperi
Garsoniere
Adresa: Prane qendres se Tiranes, Kati: 3, Tualete: 1, Rikonstruktuar, Sistem Ngrohje, Mobiluar,

Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej. Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake. Cmimet variojne 3500 - 4000 lek/nata ose 28 - 33 euro/nata.

Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +355 698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com
069 88 011 81
Shqiperiloading...


069 88 011 81
Shqiperi


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
23.000L/muaj
68m²
Durrës
2+1
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
290€/muaj
75m²
Brraka
1+1
66.000€
82m²
Durrës
1+1
85.000€
100m²
Spitali Nene Tereza
2+1
60.000€
61.45m²
Durrës
1+1
623.000€
8900m²
Vaqarr
2.000.000€
450000m²
Shqiperi
62.000€
71.2m²
Ali Demi
1+1
189.000€
477m²
Durrës
88.000€
134m²
Unaza e Madhe
2+1
85.000€
94m²
Vlorë
2+1
130.000€
145m²
Medreseja
2+1
69.000€
79m²
Durrës
2+1
600€/muaj
90m²
Ish Blloku
4+1
54.400€
64m²
Ish Fusha e Aviacionit
1+1
62.900€
74m²
Ish Fusha e Aviacionit
1+1
50.800€
59.68m²
Spitali Nene Tereza
1+1
300.000€
150m²
Blloku Vasil Shanto
Shfleto artikuj te tjere per: GARSONIERE QENDER QERA TIRANE
Postuar nga: choosebalkans
ikub #:
2005110050
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved