Jepet me qera ambienti per biznes ose magazine
ikub#: 2005120074
FOTO GALERI
30.000 LEK/muaj
e paspecifikuar
85 m²
Tiranë
Adresa: Misto Mame tek rruga e re, Tirane, Kati: 1,

Jepet me qera ambienti per biznes ose magazine.

Ambienti eshte buze rruges dhe ka nje siperfaqe 85 m2. Siperfaqja mund te ndahet ne dy ambiente te ndryshme.

Dyqani ndodhet ne Misto Mame tek rruga e re.

Cmimi: 30.000 Leke/muaj

Kontakt: 0696060282 / 0682528207
0696060282
Tiranëloading...


0696060282
Tiranë


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
23.000L/muaj
68m²
Durrës
2+1
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
290€/muaj
75m²
Brraka
1+1
66.000€
82m²
Durrës
1+1
85.000€
100m²
Spitali Nene Tereza
2+1
60.000€
61.45m²
Durrës
1+1
623.000€
8900m²
Vaqarr
2.000.000€
450000m²
Shqiperi
62.000€
71.2m²
Ali Demi
1+1
189.000€
477m²
Durrës
88.000€
134m²
Unaza e Madhe
2+1
85.000€
94m²
Vlorë
2+1
130.000€
145m²
Medreseja
2+1
69.000€
79m²
Durrës
2+1
600€/muaj
90m²
Ish Blloku
4+1
54.400€
64m²
Ish Fusha e Aviacionit
1+1
62.900€
74m²
Ish Fusha e Aviacionit
1+1
50.800€
59.68m²
Spitali Nene Tereza
1+1
300.000€
150m²
Blloku Vasil Shanto
Shfleto artikuj te tjere per: DYQAN MAGAZINE MISTO MAME QERA
Postuar nga: M.G
ikub #:
2005120074
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved