Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1
ikub#: 2007100114
FOTO GALERI
850 €/m2
Shitje
98 m²
Ali Demi
2+1
Adresa: Rruga Ali demi, Kati: 6, Tualete: 2, Sistem Ngrohje, Ashensor,

OKAZION

Shitet apartament me cmim okazion ne zonen "Ali Demi". Apartamenti ka siperfaqe 98m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje-ngrenie-kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Zona e nates dhe e dites jane te ndara per me shume privatesi. Ne katin e 6-te te nje objekti me ndertim shume cilesore si: termoizolim, hidroizolim, izolim akustik, tuba te vecante ajrimi etj. Rezidenca ofron ambjente rekreative dhe prane ka fasilitete si: supermarket, shkolla, linja urbane, etj.

Cmimi:850euro/m2
Per me shume informacion na kontaktoni: 0698080026
+355698080026
Ali Demi+355698080026
Ali Demi


NJOFTIMET E FUNDIT
23.000L/muaj
9m²
St. Selman Stermasi
25€
35m²
Shqiperi
1+1
66.000€
120m²
Shkodër
3+1
75€/m2
350m²
Tiranë
i diskutueshem
Kamëz
3.000L
30m²
Shqiperi
Garsoniere
70.000€
100m²
Sarandë
2+1
55.000€
100m²
Sarandë
2+1
95.000€
105m²
Sarandë
2+1
54.000€
70m²
Sarandë
1+1
180.000€
180m²
Sarandë
2+1
45.000€
60m²
Sarandë
Garsoniere
95.000€
140m²
Sarandë
2+1
57.000€
67m²
Sarandë
1+1
58.000€
72m²
Sarandë
1+1
86.500€
80m²
Sarandë
1+1
71.000€
88m²
Sarandë
2+1
Shfleto artikuj te tjere per: 2+1 ALI DEMI APARTAMENT OKAZION SHITET
Postuar nga: Inovest
ikub #:
2007100114
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved