Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll

Tema (Ambient.)
Nuk ka nen-kategori


 
85 artikuj aktive


Jepet me qira Ambjent Biznesi

 Ambjenti ndodhet buzë rruge, me fasadë xhami dhe hyrje t...
98m²
Komuna e Parisit
400€/muaj
Jepet me qira Ambient Biznesi

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 80 m² 30.000 Leke (Niko...
80m²
Myslym Shyri
30,000L/muaj
Jepet me qira Ambient Biznesi

Totalisht i investuar,me spote, i patinuar, dysheme e shtruar me pllaka ...
220m²
Komuna e Parisit
880€/muaj
Shitet Ambient Biznesi tek Liqeni Artificial

Disponojmë ambjent me sipërfaqe të bollshme pranë Li...
391m²
Kopshti Zoologjik
703,000€
Jepet me qira Ambjent Biznesi, prane Kristal Center

Ambienti ndodhet ne nje pozicion strategjik buze rruge ne nje zone te mi...
400m²
Komuna e Parisit
2,200€/muaj
Jepet me qira Ambient Biznesi, tek Don Bosko

Ambientet disponojne siperfaqe te  medha.   E Nisim ng...
2350m²
Don Bosko
800€/muaj
Shitet Ambjent biznesi 260 m², Rr. "Teodor Keko"

Siperfaqja me e madhe e ambientit te biznesit eshte 550 m2 ne katin -1 n...
260m²
Unaza e Madhe
1,200€/m2
Jepet me qira Ambjent biznesi 550 m², Rr. "Teodor Keko"

Siperfaqja me e madhe e ambientit te biznesit eshte 550 m2 dhe ndryshon ...
550m²
Unaza e Madhe
5€/m2
Jepet me qira Ambjent Biznesi , Rr. "Teodor Keko"

Siperfaqja me e madhe e ambientit te biznesit eshte 260 m2 dhe ndryshon ...
260m²
Unaza e Madhe
5€/m2
Jepet me Qira Ambient Biznesi

Per me shume info kontaktoni ne nr. e telefonit.
120m²
i diskutueshem
Jepet me Qira Ambient zyrash tek Rr. Kosovareve

Ndodhet ne lokacion primar ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Ne...
170m²
Kopshti Zoologjik
600€/muaj
Me shume se 5
Shitet Ambient Biznesi tek Ish Frigoriferi

Ka nje siperfaqe te bollshme 400m2 dhe i organizuar në mënyr&e...
400m²
Ish Frigoriferi
400,000€
Jepet me Qira Ambient Biznesi tek Rruga e Barrikadave

Disponojmë ambjent me qera, në një zonë të frek...
75m²
Rr. Barrikadave
280€/muaj
Jepet me Qira Ambient Biznesi tek Blv. Zogu I

Ambienti ndodhet në katin e 2 të një komleksi të ri ...
220m²
Blvd. Zogu I
1,500€/muaj
Jepet me Qira Lokal tek Fusha e Aviacionit

Ndodhet në katin e parë, buzë rruge, me sipërfaqe t&...
85m²
Ish Fusha e Aviacionit
700€/muaj
Shitet Ambient Biznesi tek Ish NSHRAK

Ne zonen me te frekuentuar nga studentet. Eshte i mundur te perdoret...
50m²
ish NSHRAK
2,000€/m2
Shitet Bar-Restorant tek Shallvaret

Okazion ne qender te Tiranes!  Shitet Lokal- Restaurant tek &ld...
142m²
Taiwan
3,000€/m2
Jepet me Qira Apartament 3+1+BLK afer me Shen Leonora

Ndertim i ri ne katin e pare te banimit, 1 tualet me aspirim, dhoma e ma...
110m²
Komuna e Parisit
35,000L/muaj
3+1
Shitet Ambient Biznesi tek Liqeni Artificial

Disponojme ambjent me siperfaqe te bollshme prane Liqenit. Pozicion ...
380m²
Kopshti Zoologjik
949,000€
Shitet Ambient Biznesi ne Elbasan

Ai eshte pikerisht ne qender te qytetit, ne nje zone shume atraktive dhe...
150m²
Elbasan
2,000€/m2


1 2 3 4 5

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet