Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Të SponsorizuaraElektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)
Megaflex
Tel: 355672022658
E-mail: info@megaflex.al


Shitet vile 2 kateshe, 380 m2
Cmimi: 150,000€
Pozicioni Gjeografik: Durrës
Siperfaqja: 380m²
Tipi i Prones: Vile
Tipi i Transaksionit: Shes
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 24/07/2015
Shitet Apartament 2+1+BLK Kati 7, 87 m²
Cmimi: 900€/m2
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Siperfaqja: 87m²
Tipi i Prones: Apartament
Tipi i Transaksionit: Shes
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 25/08/2015
Okazion! Shitet apartament 2+1,
Cmimi: 460€/m2
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Siperfaqja: 93m²
Tipi i Prones: Apartament
Tipi i Transaksionit: Shes
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 13/03/2015
Shitet apartament 140 m2, te kopshti Botanik
Cmimi: 125,000€
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Siperfaqja: 140m²
Tipi i Prones: Apartament
Tipi i Transaksionit: Shes
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 07/04/2015
Shitet ambient ne Rr. Mysylm Shyri
Cmimi: 1,000€/m2
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Siperfaqja: 310m²
Tipi i Prones: Apartament
Tipi i Transaksionit: Shes
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 31/08/2015
Jepet me Qera Magazine Kati 1, 1.800 m²
Cmimi: 1,400€
Pozicioni Gjeografik: Durrës
Siperfaqja: 1800m²
Tipi i Prones: Magazina
Tipi i Transaksionit: Jap me qira
Agjencia: E papercaktuar
Data e Regjistrimit: 17/08/2015
Posto Pronën Tënde


Ju duhet ndihmë? Klikoni këtu
Ose me:
   Email
   SMS
   Telefon
   Postë
Artikuj Informative

Si të nisni një sipërmarrje të vogël
Endrra juaj është të zotëroni një sipërmarrje sado të vogël? Sfidat e vështirësitë do të jenë të pranishme çdo ditë. Mirëpo ndoshta, duke ndjekur këto këshilla, mund ta bëni diçka më të lehtë:


Ngjyrat, si t’i përdorim ato në marketing
Marketerët dhe grafik dizajnerët e kanë ditur prej kohësh që ngjyrat luajnë një rol kryesor në suksesin e një fushate marketingu.


Si të menaxhojmë më mirë një hotel
Si mund të jetë hoteli në një përmirësim të vazhdueshëm të shërbimeve që ofron? Më poshtë do të gjeni disa këshilla rreth një menaxhimi të mirë të një hoteli dhe klientëve të tij.


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu