Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Njoftimet e fundit
 
Shitet Apartament 1+1 prane Kopshtit Zoologji

Gjithashtu shiten dhe parkime nentokesore me cmim 12000 Euro.
80m²
Kopshti Zoologjik
60,000€
1+1
Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Irfan Tomini

Cmimi eshte i diskutueshem.
80m²
Selite
60,000€
2+1
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shitet Dyqan prane 21 Dhjetorit

Njësia ka akses nga oborri i brendshëm. Materialet dhe teknika...
142m²
21 Dhjetori
1,500€/m2
jap me qira

Ambienti eshte i pershatshem per zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. K...
180m²
Selite
50,000L/muaj
Shitet Dyqan tek Qyteti Studenti

Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresi...
63m²
Qyteti Studenti
799€/m2
Apartament per qira, 2 dhoma, 1 kuzhine, 2 ho

Detaje te tjera: Vendndodhja: APARTAMENT I RI 2+1 , NE NJE VILE 5 KATESHE,...
130m²
Qarku Tirane
400€/muaj
Apartament per shitje, 2 dhoma, 1 kuzhine, 1

Detaje te tjera: Vendndodhja: SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALLE KESH-it, pas...
115m²
Qarku Tirane
97,000€
Apartament per qira, 91 m².

Detaje te tjera: Vendndodhja: shes apartament 2+1 plus ballkon me hipoteke...
91m²
Qarku Tirane
90,000€/muaj
Vile per shitje, 600 m².

Detaje te tjera: Vendndodhja: Shitet vile 2 kate + bodrum ne lagjen Hjro C...
600m²
Qarku Vlore
600,000€
Zyra per qira, 3 dhoma, 2 banja, 110 m².

Detaje te tjera: Vendndodhja: Jepet me qira apartament i pershtashme per z...
110m²
Qarku Tirane
400€/muaj
Apartament per qira, 3 dhoma, 1 kuzhine, 1 ho

Detaje te tjera: Vendndodhja: Apartament 3+1, afer shkolles 11 janari. , N...
248m²
Qarku Tirane
750€/muaj
Shitet Dyqan tek ish Klubi Partizani

Dyqani është e pozicionuar në pjesën Lindore. Orient...
36m²
Ish Parku Autobusave
1,500€/m2
Kontakt shpk -Shitet Dyqan te 21 Dhjetori

Objekti Dorado sjell në mënyrë unike njësi shërbimi me sipërfaqe të gjerë s...
89m²
Tiranë
1,500€/m2
Kontakt shpk -Shitet Dyqan te 21 Dhjetori

Objekti Dorado sjell në mënyrë unike njësi shërbimi me sipërfaqe të gjerë s...
67m²
Tiranë
1,500€/m2
Kontakt shpk -Shitet Dyqan te 21 Dhjetori

Me përvojë në projektim dhe menaxhim, Kontakt sjell cilësinë e ambienteve n...
55m²
Tiranë
1,500€/m2
Shitet Dyqan prane 21 Dhjetorit

Njësia është e pozicionuar në pjesën Jugore. Or...
68m²
21 Dhjetori
1,500€/m2
Shitet Dyqan prane 21 Dhjetorit

Vjen si kombinim i hapësirës së ndriçuar natyralis...
118m²
21 Dhjetori
1,500€/m2
Shitet Dyqan prane 21 Dhjetorit

Njësia është e pozicionuar në pjesën Perën...
79m²
21 Dhjetori
1,500€/m2
Shitet Dyqan prane 21 Dhjetorit

Njësia ka akses nga oborri i brendshëm. Materialet dhe teknika...
142m²
21 Dhjetori
1,500€/m2
123...>>
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastrojmë xhamin dopio të furrës së kuzhinës
Pastrimi xhamit te këtyre furrave është ndoshta problemi me i vështirë për amvisat. Gatimet e ndryshme qe kryen aty, njollosin jo pak atë dhe lënia pas dore e procesit te pastrimit e vështirëson edhe
6 gjëra që mund të bëni me kanaçet metalike të pijeve
Shumë prej pijeve si freskuese, soda apo birra, në ditët e sotme tregëtohen në kanaçe alumini.
Si të veproni që lulja e Krishtlindjeve të rezistojë gjatë gjithë vitit?
Pasi festat e fundvitit mbarojnë, ne i hedhim në plehra lulet e Krishtlindjeve të cilat na e bëjnë aq të bukur atmosferën e festave.
Si të pastroni hapësirat boshe të një mbajtëse thikash
Natyrisht, tavolina, lavamani, dyshemeja dhe frigoriferi janë ne listën tuaj te zakonshme te pastrimit, por kur ka qene hera e fundit që keni pastruar mbajtësen tuaj te thikave?
Si të eliminojmë erën e keqe nga këpucët
Era e keqe qe vjen nga këpucët tuaj, veçanërisht prej atyre qe preferoni dhe dëshironi te mbani me shume, ne radhe te para atletet, apo te tjera tipe këpucësh, është me te vërtetë një gje sa e bezdisu
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)
Reklame
Turqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris