Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll

Tema (Apartam.)
Nuk ka nen-kategori


 
388 artikuj aktive


Jepet me qira Apartament 1+1, Rr. Abraham Linkoln

60m²
Kodra e Diellit
220€/muaj
1+1
Kerkoj te blej Apartament ne Tirane

Per me shume info kontaktoni ne nr. e telefonit.
0m²
21 Dhjetori
40,000€
Jepet me Qira Apartament 1+1 mbrapa Hotel "Mondial"

Apartament totalisht i mobiluar ne nje nga zonat me te mirat te Tiranes....
55m²
21 Dhjetori
300€
1+1
Shitet Apartament 2+1, ne Sarande (Nderrim i mundshem me makine + diference)

Apartamentet jane te perfunduar me te gjitha instalimet dhe dyer dritare...
105m²
Sarandë
600€/m2
2+1
Jepet me Qira Apartament1+1 tek Kodra e Diellit

Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme reth 60 m2 dhe eshte i ndar...
60m²
Kodra e Diellit
25,000L
1+1
Shitet Apartament 2+1, perballe Don Boskos

Apartamenti ndodhet në katin e II-të të ndërtesë...
70m²
Shkodër
37,000€
2+1
Shitet ose jepet me qira Apartament 2+1, ne Vlore

102m²
Vlorë
78,000€
2+1
Jepet me qira Apartament 1+1+A+Blk

Pozicionimi Jug-lindje.  
90m²
St. Qemal Stafa
450€/muaj
1+1
Jepet me qira Apartament 2+1+A+Blk, ne Bllok

Pallati ku ndodhet Apartamenti eshte ne qender te bllokut. Pozicionimi j...
120m²
Ish Blloku
450€/muaj
2+1
Jepet me qira Apartament 1+1+Blk

 Apatamenti ndodhet ne pallat me ashensor, pozicionimi jug dhe esht...
60m²
Spitali Nene Tereza
250€/muaj
1+1
Jepet me qira apartament 2+1+A+Blk, tek gjykata Administrative

I mobiluar    Celular: +355 674932620
0m²
Don Bosko
320€/muaj
2+1
Jepet me qira Apartament 2+1+Blk, ne Tirane te Re

   
110m²
Tirana e Re
300€/muaj
2+1
Shitet Apartament 2+1+Blk, tek Fresku

Ka punime cilesore dhe sistem chiller.    Cel. : 06946...
894m²
Fresku
52,000€
2+1
Shitet Apartament 2+1+Blk, tek Ali Demi

I shtruar ne pllake. Apartamenti shitet bosh.   -----------...
99m²
Ali Demi
97,000€
2+1
Shitet Apartament 1+1+Blk, mbrapa Big Market-it

Eshte dhome paradhome, me 2 ballkone, 51m2 jane me hipoteke, te tjerat j...
62m²
Myslym Shyri
65,000€
1+1
Shitet Apartament 2+1, prane stadiumit Dinamo

Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, i  shtruar ne pllake. Tota...
90m²
Tirana e Re
120,000€
2+1
Jepet me qira Apartament 1+1+Blk, tek ish Ekspozita

Orjentim Perendim. 
60m²
Myslym Shyri
250€/muaj
1+1
Shitet Apartament 2+1+Blk, tek Kompleksi Orion

Organizim të mirë dhe kubaturë të rregullte.  A...
112m²
Rr. Kavajes
100,000€
2+1
Jepet me qira Apartament 1+1,prane Lulishtes 1Maji

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, i shtruar ne pllake. 1AC.  ...
70m²
St. Selman Stermasi
300€/muaj
1+1
Shitet Apartament 2+1+Blk, prane shkollës Petro Nini Luarasi

Apartamenti ndodhet ne nje pallati me ndertim cilësore dhe ka organ...
120m²
Tirana e Re
116,000€
2+1


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet