Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll 
575 artikuj aktive


Jepet me qira Apartament 1+1, Rr. Abraham Linkoln

60m²
Kodra e Diellit
220€/muaj
1+1
Kerkoj te blej Apartament ne Tirane

Per me shume info kontaktoni ne nr. e telefonit.
0m²
21 Dhjetori
40.000€
Jepet me Qira Apartament 1+1 mbrapa Hotel "Mondial"

Apartament totalisht i mobiluar ne nje nga zonat me te mirat te Tiranes....
55m²
21 Dhjetori
300€
1+1
Shitet Apartament 2+1, ne Sarande (Nderrim i mundshem me makine + diference)

Apartamentet jane te perfunduar me te gjitha instalimet dhe dyer dritare...
105m²
Sarandë
600€/m2
2+1
Jepet me Qira Apartament1+1 tek Kodra e Diellit

Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme reth 60 m2 dhe eshte i ndar...
60m²
Kodra e Diellit
25.000L
1+1
Shitet Apartament 2+1, perballe Don Boskos

Apartamenti ndodhet në katin e II-të të ndërtesë...
70m²
Shkodër
37.000€
2+1
Shitet ose jepet me qira Apartament 2+1, ne Vlore

102m²
Vlorë
78.000€
2+1
Shitet Shtepi private ne Shkoder

Prona ka nje siperfaqe totale prej 750 m² ku 360 m² jane oborr...
750m²
Shkodër
180€/m2
2+1
Jepet me qira Apartament 1+1+A+Blk

Pozicionimi Jug-lindje.  
90m²
St. Qemal Stafa
450€/muaj
1+1
Jepet me qira Apartament 2+1+A+Blk, ne Bllok

Pallati ku ndodhet Apartamenti eshte ne qender te bllokut. Pozicionimi j...
120m²
Ish Blloku
450€/muaj
2+1
Jepet me qira Apartament 1+1+Blk

 Apatamenti ndodhet ne pallat me ashensor, pozicionimi jug dhe esht...
60m²
Spitali Nene Tereza
250€/muaj
1+1
Jepet me qira Ambjent Biznesi

 Ambjenti ndodhet buzë rruge, me fasadë xhami dhe hyrje t...
98m²
Komuna e Parisit
400€/muaj
Jepet me qira apartament 2+1+A+Blk, tek gjykata Administrative

I mobiluar    Celular: +355 674932620
0m²
Don Bosko
320€/muaj
2+1
Jepet me qira Apartament 2+1+Blk, ne Tirane te Re

   
110m²
Tirana e Re
300€/muaj
2+1
Shitet dyqan, ne Unaze te Re

 Ambjenti ndodhet një pallati me ndërtime shume cilë...
52m²
Unaza e Madhe
59.000€
Shitet truall, tek rruga e Plazhit

Klima dhe pozicioni strategjik e bëjne një vend me prioritet i...
600m²
Durrës
25.000€
Jepet me qira Ambient Biznesi

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 80 m² 30.000 Leke (Niko...
80m²
Myslym Shyri
30.000L/muaj
Shitet Apartament 2+1+Blk, tek Fresku

Ka punime cilesore dhe sistem chiller.    Cel. : 06946...
894m²
Fresku
52.000€
2+1
Shitet Apartament 2+1+Blk, tek Ali Demi

I shtruar ne pllake. Apartamenti shitet bosh.   -----------...
99m²
Ali Demi
97.000€
2+1
Shitet Apartament 1+1+Blk, mbrapa Big Market-it

Eshte dhome paradhome, me 2 ballkone, 51m2 jane me hipoteke, te tjerat j...
62m²
Myslym Shyri
65.000€
1+1


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet