Hierarkia e punes Lloji i punes Orari i punes

✖Mbyll
Njoftimet e fundit
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ASSICU... - Facile.it

Facile.it kerkon te punesoje: Consulenti Telefonici Assicurativi. Facile.it...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
PARR CREDIT seleziona n. 1 CRM Team ... - PARR SHPK

PARR CREDIT seleziona n. 1 CRM Team Leader Il candidato ideale ha maturato...
Drejtues/Menaxher
Supervizor
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune SharePoint Developer - ikubINFO sh.p.k

ikubINFO is the largest software development company in Albania. We provide s...
Zhvillues Software
Ekspert
Deri me: 10/09/2016
Tiranë
Kerkohet Team Leader - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: Team Leader Cerchiamo Team Le...
Operator
Punonjes
Deri me: 14/10/2016
Tiranë
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ADSL&E... - Facile.it

Facile.it kerkon te punesoje: Consulenti Telefonici ADSL&Energia. Facile.it...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohen Operatori Inbound Commerciale - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: Operatori inbound commerciale Op...
Operator
Punonjes
Deri me: 13/10/2016
Tiranë
Sostariffe cerca urgentemente 130 Con... - SosTariffe.it

Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché ...
Operator
Punonjes
Deri me: 07/03/2017
Ish Blloku
Kerkohet TEAM LEADER PER LA CAMPAGNA ... - Facile.it

Facile.IT kerkon te punesoje: TEAM LEADER PER LA CAMPAGNA ASSICURAZIONI AUTO...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohen Operatori Inbound - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: Operatori Inbound Per l’ampliamen...
Operator
Punonjes
Deri me: 13/10/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Project Manager - ikubINFO sh.p.k

ikubINFO shpk is one of the largest software development company in Albania. ...
Drejtues/Menaxher
Ekspert
Deri me: 10/09/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Java Developer - ikubINFO sh.p.k

ikubINFO shpk is the largest software development company in Albania. We prov...
Zhvillues Software
Ekspert
Deri me: 10/09/2016
Tiranë
Kerkohen Operatore Telefonico - attiv... - Life shpk

Life shpk kerkon te punesoje: Operatore Telefonico - attività di presa APPUN...
Operator
Punonjes
Deri me: 06/04/2017
Tiranë
Cerchiamo 100 operatori per presa app... - Optima Albania sh.p.k

Optima Albania sh.p.k kerkon te punesoje: 100 operatori per presa appuntamen...
Operator
Punonjes
Deri me: 13/10/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Operator - PARR SHPK

PARR SH.P.K ricerca urgentemente e con inserimento immediato 50 operatori tel...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Recepsionist - PARR SHPK

Parr shpk seleziona urgentemente e con inserimento immediato 1 RECEPTIONIST. ...
Sekretar/Recepionist
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohen Operator Telefonie ne fushen... - Life shpk

Life shpk kerkon te punesoje: Operator. Kerkohen operatore telefonik qe jan...
Operator
Punonjes
Deri me: 06/04/2017
Tiranë
Ofrohet vend pune .Net Developer, Lev... - ikubINFO sh.p.k

ikubINFO shpk is one of the largest software development company in Albania. ...
Zhvillues Software
Ekspert
Deri me: 10/09/2016
Tiranë
Sostariffe cerca urgentemente 6 Team ... - SosTariffe.it

SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce ...
Drejtues/Menaxher
Supervizor
Deri me: 07/03/2017
Tiranë
Kerkohen Operatore - PARR SHPK

Parr Sh.p.k kerkon te punesoje: 50 operatori telefonici per un’attività di r...
Operator
Punonjes
Deri me: 23/02/2017
Tiranë
SosTariffe CAMBIA SEDE ED ASSUME 150 ... - SosTariffe.it

SosTariffe CAMBIA SEDE ED ASSUME 150 CONSULENTI NELLA CAMPAGNA INBOUND SALES ...
Operator
Punonjes
Deri me: 10/09/2016
Tiranë
Ofrohet Vend Pune Consulente Telefonico - Consulcesi Service

Consulcesi Service kerkon te punesoje: Consulente telefonico lingua inglese ...
Operator
Punonjes
Deri me: 10/11/2016
Tiranë
Kerkohet Menaxhere Marketingu dhe Shitje - Xheko Imperial

Kerkohet Menaxhere Marketingu dhe Shitje Qëllimi i përgjithshëm i pozicionit...
Marketing/Marredhenie me publikun
Menaxher
Deri me: 25/09/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune operator telefonik - Callnet

CALLNET GROUP cerca: Operatori per attivita outbound Su campagna VODAFONE I...
Operator
Punonjes
Deri me: 09/09/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune ne fushen e Marketi... - ERCA

Kerkohet nje vajze mosha 25-35 vjec me aftesi shume te mira marketingu dhe me...
Marketing/Marredhenie me publikun
Punonjes
Deri me: 03/09/2016
Tiranë
Ofrohet vend pune Ekonomiste, Llogari... - ERCA

Agjensia e punesimit ERCA ofron mundesi punesimi si: Ekonomiste, Llogaritare...
Ekonomist
Ekspert
Deri me: 02/09/2016
e papercaktuar
Ofrohet vend pune Operator Telefonik - ITAlink Contact Center

ITAlink Contact Center, seleziona N.30 ambosessi da assumere come Operatori t...
Operator
Punonjes
Deri me: 10/09/2016
Durrës
Kerkohen Perfaqesues dhe Menaxhere sh... - AVON

Kjo eshte kompania e cila ofron te vendosni maskare ne qerpike dhe ushqim ne ...
Tjeter
Menaxher
Deri me: 05/09/2016
Shqiperi
Kerkohen 50 Operatori Outbound - INTERNATIONAL GROUP CALL Sh.p.k

INTERNATIONAL GROUP CALL Sh.p.k, IN FORTE ESPANSIONE CHE OPERA NEL SETTORE DE...
Operator
Punonjes
Deri me: 25/09/2016
Tiranë
Kerkohet: Punonjes Magazine - ALBA PUNESIM

Kerkesat e pozicionit: -Preferohet te kete eksperience pune ne magazine ...
Tjeter
Punonjes
Deri me: 29/09/2016
Tiranë
Kerkohet: Montues mobilierie - ALBA PUNESIM

Kerkesat e pozicionit: -Te kete eksperience pune ne mobilieri -Te jete p...
Tjeter
Punonjes
Deri me: 29/09/2016
Tiranë
Kerkohet Banakiere - Privat

Bar Big City kerkon te punesoje: Banakiere Mosha 30 deri 40 vjeç. Adresa: ...
Kamarier/Banakier
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohet Hostes - Colonial Cafe Tirana

Colonial Cafe Tirana kerkon te punesoje: Hostes Kerkesat: Eksperience pune...
Tjeter
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohet Kamarier per Bar - Colonial Cafe Tirana

Colonial Cafe Tirana kerkon te punesoje: Kamarier/e Kerkesat: Eksperience ...
Kamarier/Banakier
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohet: Inxhinier Strukturist - ALBA PUNESIM

Detyrat dhe përgjegjësitë: • Është përgjegjës direkt për organizimin e pr...
Projektues
Ekspert
Deri me: 29/09/2016
Tiranë
Kerkohet Kamarier/e per Restorant - Colonial Cafe Tirana

Colonial Cafe Tirana ne bashkepunim me Restorantin me kuzhinen Italiane Oster...
Kamarier/Banakier
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohet Kuzhinier/e per Kuzhine Ital... - Colonial Cafe Tirana

Colonial Cafe Tirana ne bashkepunim me Restorantin me kuzhinen Italiane Oster...
Kuzhinier
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier - Colonial Cafe Tirana

Colonial Cafe Tirana ne bashkepunim me Restorantin me kuzhinen Italiane Oster...
Kuzhinier
Punonjes
Deri me: 30/09/2016
Tiranë
Kerkohet: Ekonomist/e - EJAL- ALBANIA

- Me përvojë punë 4-5 vite, të ketë mbaruar Universitetin e Tiranës (Fakul...
Ekonomist
Ekspert
Deri me: 29/09/2016
Tiranë
Kerkohet: Perfaqesues shitjesh - Privat

Detyrat dhe Pergjegjesite: · Mirepret klientet dhe i ofron asistence. · ...
Agjent Shitjesh
Punonjes
Deri me: 23/09/2016
Tiranë
Kerkohet: Menaxher Shitje - L&M COMERCIAL

L&M COMERCIAL kompani lider në tregtimin e vererave shpall vakant pozicion...
Agjent Shitjesh
Menaxher
Deri me: 29/09/2016
Durrës
123...>>
POSTO NE WEB
OFERTE PUNE
OSE
CV
Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
Per punekerkuesit
menaxho aplikimet
Per punedhenesit
menaxho ofertat
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Artikuj informative
Si te flasim me besim ne nje mbledhje?
Mënyra se si ju e prezantoni veten në një mbledhje të kompanisë mund të kenë ndikim të madh në karrierën tuaj. Në rast se ndërmerrni rolin e një vëzhguesi pasiv, për shembull, nuk ofroni asnjëherë ndo
Si te jete i frytshem nje trajnim?
Ju eshte dashur te investoni shume te burimet njerezore, duke i derguar ne trajnime te ndryshme. Cfare kane marre ata nga trajnimi dhe cfare kane aplikuar ne vendin e punes kjo eshte relative. A do te
Si te gjeni perqendrimin ne pune
Ndonjehere ndodh qe te mos gjejne perqendrimin e duhur per te realizuar si duhet impenjimet tona, gje qe mund te krijoje ankth te madh sidomos ne aspektin e punes. Po si ta gjejme perqendrimin qe na d
Si te menaxhojme identitetin tone online?
Në kohët e sotme njerëzit janë mësuar që të mësojnë çdo gjë dhe të marrin çdo informacion nga interneti madje edhe për ju “ju pëlqen apo jo” çdo kush mund të mësojë diçka.
Si te negociojme ne menyre te suksesshme per rritjen e pages?
Njerëzit përplasen shumë në botën e punës. Nuk do t’ju duhet shumë për të dëgjuar njerëzit që ankohen se nuk do të paguhen aq sa duhet, apo nuk marrin përfitimet e tjera si pushimet.
Si te pushojme ne sezon provimesh?
Privimi nga gjumi eshte nje semundje e zakonshme per nxenesit gjate periudhes se provimve.
Reklame
Digitalb


Reklame
HarryFultz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV