Hierarkia e punes Lloji i punes Orari i punes

✖Mbyll
Njoftimet e fundit
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ASSICU... - Facile.it

Facile.it kerkon te punesoje: Consulenti Telefonici Assicurativi. Facile.it...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/01/2017
Tiranë
OPPORTUNITY FOR INTERNSHIP WITH AN IN... - Mazars

Mazars in Albania is specialized in Assurance Services, Accounting and Outsou...
Tjeter
Ekspert
Deri me: 25/01/2017
Tiranë
Kerkohen Operatore - PARR SHPK

Parr Sh.p.k kerkon te punesoje: 50 operatori telefonici per un’attività di r...
Operator
Punonjes
Deri me: 23/02/2017
Tiranë
Kerkohen Operatore Telefonico - attiv... - Life shpk

Life shpk kerkon te punesoje: Operatore Telefonico - attività di presa APPUN...
Operator
Punonjes
Deri me: 06/04/2017
Tiranë
AsistenteEkzekutive (Fluent English S... - Yellow Strategy

AsistenteEkzekutive (Fluent English Speaking) Our consultancy firm, speciali...
Tjeter
Punonjes
Deri me: 09/02/2017
Tiranë
Kerkohen CONSULENTI TELEFONICI ADSL&E... - Facile.it

Facile.it kerkon te punesoje: Consulenti Telefonici ADSL&Energia. Facile.it...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/01/2017
Tiranë
Ofrohet vend pune Drejtor Dege tek INSIG - INSIG

Insig sh.a kerkon te punesoje: Drejtor Dege te Insig Jete per rrethet: DURRE...
Drejtues/Menaxher
Supervizor
Deri me: 16/02/2017
Shqiperi
Kerkohet HR Assistant - Consulcesi Service

Consulcesi Service sh.p.k è una società Italiana di servizi con sede in quatt...
Asistente
Punonjes
Deri me: 31/03/2017
Tiranë
Kerkohet Consulente telefonico – ling... - Consulcesi Service

Consulcesi Service sh.p.k ricerca per la propria sede di Tirana: Consulente ...
Operator
Punonjes
Deri me: 31/03/2017
Tiranë
SosTariffe cerca Receptionista/Segret... - SosTariffe.it

SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce ...
Sekretar/Recepionist
Punonjes
Deri me: 31/03/2017
Tiranë
Kerkohet Quality Lingua Italiana - Consulcesi Service

Consulcesi Service sh.p.k è una società Italiana di servizi con sede in cinqu...
Operator
Punonjes
Deri me: 31/03/2017
Tiranë
Kerkon: Operator Telefonik - Teleperformance Albania

TELEPERFORMANCE ALBANIA leader mondiale nei servizi di contact center, presen...
Operator
Punonjes
Deri me: 30/04/2017
Tiranë
Sostariffe cerca urgentemente 6 Team ... - SosTariffe.it

SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce ...
Drejtues/Menaxher
Supervizor
Deri me: 07/03/2017
Tiranë
Sostariffe cerca urgentemente 130 Con... - SosTariffe.it

Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché ...
Operator
Punonjes
Deri me: 07/03/2017
Ish Blloku
Kerkohet: 10 operatori telefonici per... - EUROVOICE

EuroVoice seleziona 10 operatori telefonici per vendita outbound di servizi d...
Operator
Punonjes
Deri me: 14/02/2017
Tiranë
Kerkohen: 10 Agjente ne gjuhen Italia... - EUROVOICE

Ofrojme: -rroge fikse + bonus - trajnim dhe mundësi punësimi brenda javes -...
Agjent Shitjesh
Punonjes
Deri me: 14/02/2017
Tiranë
Kerkohet Reklamuese Biznesi per faqet... - Privat

Kerkohet te punesohet: Reklamuese biznesi per faqet online (facebook ,instag...
Tjeter
Punonjes
Deri me: 12/02/2017
Kamëz
Kerkohet Financiere - Privat

Kerkohet te punesohet: Financiere me eksperience pune, te dije te perdori pr...
Financier, Kontabilist
Ekspert
Deri me: 12/02/2017
Kamëz
Ofrohet vend pune Operator/e italisht - Digital Markets

Siamo alla ricerca di operatori part time, motivati e molto ambiziosi. E’ ri...
Operator
Punonjes
Deri me: 17/02/2017
Tiranë
Kerkohet Kamarier/e - Vila ZEUS

Hotel Vila Zeus kerkon te punesoje: Kamarier ose Kamariere. Te kene eksperi...
Kamarier/Banakier
Punonjes
Deri me: 16/02/2017
Tiranë
Ofrohet vend pune Assistente d'ufficio - Digital Markets

Siamo alla ricerca di una assistente d'ufficio, che sappia parlare e scrivere...
Asistente
Punonjes
Deri me: 17/02/2017
Tiranë
Ofrohet vend pune Perkthyes/e - Privat

Kerkoj nje Perkthyes/se te gjuhes angleze Mundesisht student Bch apo Master.
Tjeter
Ekspert
Deri me: 12/02/2017
e papercaktuar
Ofrohet vend pune Operator Call Center - 3A Projects

Siamo una realtà aziendale nazionale, solida e dinamica, attiva nel settore d...
Operator
Punonjes
Deri me: 13/02/2017
Tiranë
Kerkohet: Inxhinier Elektrik - MAKHES ALBANIA

Kompania Makhes Albania, e integruar prej vitesh ne fushen e telekomunikacion...
Inxhinier Elektrik
Ekspert
Deri me: 18/02/2017
Gjirokastër
Kerkohet: Asistente Marketingu - IT Panakeia

ebuy.al – kerkon te punesoje nje person te motivuar ne pozicionin e: Special...
Marketing/Marredhenie me publikun
Punonjes
Deri me: 30/01/2017
Ish Blloku
Kerkohet: Inxhinier Elektrik - MAKHES ALBANIA

Kompania Makhes Albania, e integruar prej vitesh ne fushen e telekomunikacion...
Inxhinier Elektrik
Ekspert
Deri me: 18/02/2017
Durrës
Kerkohet: Inxhinier Elektrik - MAKHES ALBANIA

Kompania Makhes Albania, e integruar prej vitesh ne fushen e telekomunikacion...
Inxhinier Elektrik
Ekspert
Deri me: 18/02/2017
Fier
Kerkohet: Programues - Wedata Internacional sh.p.k

Wedata International sh.p.k – një kompani italiane që operon në sektorin e Te...
Zhvillues Software
Ekspert
Deri me: 18/02/2017
Tiranë
Kerkohet: Agjent/e Marketingu - GSE SECURITY

Kerkesat per pozicionin: -Te kete arsimin perkates. -Te kete minimalisht 1 ...
Agjent Shitjesh
Punonjes
Deri me: 11/02/2017
Tiranë
Kerkohet: Inxhinier elektrik - ADEE shpk

Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere: - Te interesarit duhet te kene ...
Inxhinier Elektrik
Ekspert
Deri me: 12/02/2017
Durrës
Kerkohet: Keshillues Klienti - UNIVERS PROMOTIONS

Univers Promotions ofron mundësi rritjeje në karrierë me efekt kohor të shkur...
Shitese
Supervizor
Deri me: 18/02/2017
Tiranë
Ofroj vend pune: Specialst sigurimi n... - SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA

Qendra e Biznesit SIGAL, Blv. Zogu I, Nr.1, Tirane, NJOFTIM PËR VEND TË LIRË ...
Tjeter
Ekspert
Deri me: 12/02/2017
Krujë
Ofroj vend pune" Specialist sigurimi"... - SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA

Qendra e Biznesit SIGAL, Blv. Zogu I, Nr.1, Tirane, NJOFTIM PËR VEND TË LIRË ...
Tjeter
Ekspert
Deri me: 12/02/2017
Tiranë
Kerkohet: Manager Marketingu - GSE SECURITY

Kerkesat per pozicionin: - Diplomë Universitare në Administrim biznesi, Mark...
Drejtues/Menaxher
Menaxher
Deri me: 11/02/2017
Tiranë
Kerkohet: Kamarier - T.E.A shpk

T.E.A shpk kerkon te punesoje: Kamarier ( Per restorantin Kaon Brewhouse) -...
Kamarier/Banakier
Ekspert
Deri me: 18/02/2017
Tiranë
Kerkohet: Salesman in English - biznes privat

Who's next is hiring outbound salesman in English with experience in the fiel...
Shitese
Punonjes
Deri me: 12/02/2017
Tiranë
Kerkohet Teknik per Instalimin e Alar... - Kurti Security

Kurti Security kerkon te punesoje: Teknik per instalimin e sistemeve te kame...
Tjeter
Punonjes
Deri me: 17/02/2017
Tiranë
Kërkohen Laborant Dentar, me ose pa e... - biznes privat

Kërkohen laborant dentar të rinj në vitin e fundit ose të diplomuar, për asis...
Dentist
Ekspert
Deri me: 11/02/2017
Tiranë
Ofroj vend pune Web Designer me kohë ... - Mattig Management

Mattig Management Shpk është një kompani konsulence financiare, degë e kompan...
Dizenjues i brendshem/Dekorator
Ekspert
Deri me: 12/02/2017
Tiranë
Kerkohet: Inxhinier Preventivues - ALBA PUNESIM

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te ...
Inxhinier Ndertimi
Ekspert
Deri me: 16/02/2017
Tiranë
123...>>
POSTO NE WEB
OFERTE PUNE
OSE
CV
Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
Per punekerkuesit
menaxho aplikimet
Per punedhenesit
menaxho ofertat
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Artikuj informative
8 rituale të njerëzve të lumtur. Si të jemi si ata?
Ka shumë gjëra të vogla dhe praktike në jetën tonë të përditshme, të cilat secili prej nesh mund t’i përfshijë në jetën e përditshme për t’u ndier më i lumtur.
Si te shkelqeni ne pune?
Keni vite qe jeni ne tregun e punes dhe mendoni se tashme eshte koha qe te ngjisni shkallet e karrieres, me sukses.
Si te jepni refernce per punonjesit?
Të largoni nga puna një punonjës është një detyrë e vështirë dhe sfiduese. Fatkeqësisht, vështirësia më e madhe qëndron gjithmonë në fund, kur ai është duke u larguar nga puna. Të punësuarit kur largo
Si të kemi një zgjim sa më të lehtë në mëngjes
Mos harroni se zgjimi ne mëngjes është momenti me i rëndësishëm i ditës. Ky moment është ne gjendje te përcaktojë gjendjen tone shpirtërore, vendosmërinë për tu përballur me problemet e ditës, madje e
Pune per mamate!
Nese ju jeni si shume gra te tjera qe manovrojen me punet cdo dite dhe perpiqen per te gjetur nje pune qe I pershtate atyre, atehere lexoni keto ide.
Si te ndertoni marken tuaj personale?
Mund te jete e veshtire te percaktohet me saktesi se cfare do te thote "marke personale", vecanerisht kur perdoret per te pershkruar gjithcka te nje imazhi personal, menyren e te veshurit, reputacioni
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV