Rama: Nga e hëna gjithçka e hapur. Ja aktivitetet që mbeten të mbyllura
 
Shperndaje
ikub#: 2005150125
Rama: Nga e hëna gjithçka e hapur. Ja aktivitetet që mbeten të mbyllura Kryeministri Edi Rama në një komunikim Live në Facebook ka folur në lidhje me rritjen e rasteve në dy ditët e fundit, ku janë regjistruar nga 18 raste.
Nga e hëna përveç transportit publik, aktiviteteve sportive dhe kulturore në mjedise të mbyllura nuk do kemi asgjë tjetër të mbyllur.
Pra hiq transportin publik për të cilën do të flas edhe më pas pse është një problem shumë i madh në këto kushte dhe pse më të drejtë shumë kush nga ju është i shqetësuar për mungesën e transportit publik, por duhet të jetë i vetëdijshëm se nuk e hapur transportin publik ende.
Pra hiq transportin publik, baret dhe restorantet në mjedise të mbyllura, hiq palestra, qendra sportive, teatro, kinema dhe klube nate apo lokale lodrash për fëmijë të mbyllura gjithçka tjetër do të jetë e hapur.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: AKTIVITETE EDI RAMA KORONAVIRUSI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved