Rama: Rregullat e liri-daljes për fundjavën
 
Shperndaje
ikub#: 2005220132
Rama: Rregullat e liri-daljes për fundjavën Kryeministri Edi Rama njofton se edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, për shkak të pandemisë së koronavirusit.
Në një status të shkurtër në “Facebook”, kreu i qeverisë thekson se fundjava do të vijojë njësoj si e shkuara, që do të thotë se në zonat e kuqe do të kenë liri-dalje deri në orën 10:00 të moshuarit, dhe nga ora 11:00 deri në 17:30 prindërit me fëmijët.
“Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. Ta kaloni sa më qetë”, shkruan Rama.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: EDI RAMA FUNDJAVA LIRI DALJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved