Parashikimi i motit për sot, 23 Maj 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2005230002
Parashikimi i motit për sot, 23 Maj 2020 Ofruar nga ikub.al
Gjatë ditës së sotme, mbi vendin tonë, do të mbizotërojnë kushte të qëndrueshme atmosferike, të cilat do të jenë më të dukshme në Ultësirën Perëndimore. Në orët e pasdites do të kemi shfaqje të vranësirave, më të theksuara në zonat malore.
Temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes, Por do të rriten në mesditë duke regjistruar vlerën minimale në qytetin e Pukës dhe Ersekës me 06°C, ndërsa vlera maksimale do të shënohet në qytetin e Sarandës dhe Durrësit me 27°C.
Era do fryjë lehtë deri mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim të lehtë.  
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: PARASHIKIMI I MOTIT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved