I shpëtoi kampit të ferrit. Alvini mbërrin në Durrës i tjetërsuar
 
Shperndaje
ikub#: 2006300004
11 vjeçari Alvin Berisha u bë krye-lajm jo vetëm në mediat tona, por edhe në ato italiane, kur me ndihmën e këtyre të fundit u shpëtua nga kampi famëkeq Al Hol në Siri.
FOTO GALERI
Të gjithë e kemi parasysh gjendjen e tij të vështirë shëndetësore, e cila shfaqej qartazi në pamjen e përvuajtur të djaloshit. Por që atëherë ka kaluar kohë, dhe tani Alvini është një tjetër njeri.
Më i rritur, me shtat më të lartë, më i bëshëm dhe i fortë, ai ka zbritur në portin e Durrësit në shoqërinë e të atit, i cili me këtë rast ka realizuar një foto me të birin që më pas e ka shpërndarë edhe në rrjetet sociale.
 
Shfleto artikuj te tjere per: ALVIN BERISHA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved