Tiranë. Tre të vdekur nga COVID 19 në 24 orë
 
Shperndaje
ikub#: 2006300023
Tiranë. Tre të vdekur nga COVID 19 në 24 orë Fatkeqësisht, me gjithë përpjekjet e stafit mjekësor, 3 qytetarë e kanë humbur betejën me Covid19 në 24 orët e fundit.
Një 44 vjeçare nga Durrësi, një pacient 71 vjeçar nga Tirana dhe një pacient 85 vjeçar gjithashtu nga Tirana, ishin viktimat e fundit të Covid-19. 
Të 3 pacientët kishin disa sëmundje bashkëshoqëruese dhe nuk kanë mundur dot të mbijetojnë për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore, pavarësisht trajtimit intensiv nga stafi mjekësor.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KORONAVIRUSI TIRANA VIKTIMA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved