Humbin jetën dy paciente me koronavirus. Detajet
 
Shperndaje
ikub#: 2007080024
Humbin jetën dy paciente me koronavirus. Detajet Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit, dy paciente që po trajtoheshin ne Infektiv kane humbur jetën.

Pacientet, 58 dhe 59 vjeç ishin nga Tirana, de sipas informacioneve nga Ministria e Shëndetësisë ishin me disa sëmundje bashkëshoqëruese dhe për pasojë, nuk mundën të mbijetojnë me gjithë përpjekjet e mjekëve dhe terapinë e trajtimit.

 

Shfleto artikuj te tjere per: DETAJE KORONAVIRUSI PACIENTE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved