Parashikimi i motit për sot, 18 Korrik 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2007180003
Parashikimi i motit për sot, 18 Korrik 2020 Ofruar nga ikub.al
Sipas parashikimit të MeteoAlb, paraditja e sotme do të karakterizohet nga kthjellime të alternuara me vranësira të cilat, në zonat veriore do të sjellin reshje lokale. Në orët e pasdites vranësirat do të marrin karakter zhvillimi, dhe reshjet do të përfshijnë edhe pjesën tjetër të vendit. 
Mbrëmja do të sjellë përmirësim të kushteve të motit.
Temperaturat e ajrit do të ulen duke u luhatur në vlerat nga 11°C deri në 34°C. 
Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi veriperëndimor, dallgëzimi do të jetë mesatar.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MOTI PARASHIKIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved