Parashikimi i motit për sot, 02 Gusht 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2008020001
Parashikimi i motit për sot, 02 Gusht 2020 Ofruar nga ikub.al
Sipas MeteoAlb, vendi ynë në pjesën më të madhe do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare, më të theksuara në zonën bregdetare. Në zonat malore vranësirat do të jenë më të dukshme gjatë mesditës dhe pasdites.
Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante duke u luhatur në vlerat nga 17°C deri në 39°C.
Era do fryjë e lehtë, dhe herë-herë mesatare, me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Veri-Perëndimor duke krijuar dallgëzim deri mesatar.
 
Shfleto artikuj te tjere per: PARASHIKIMI I MOTIT

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved