Parashikimi i motit për sot, 03 Gusht 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2008030003
Parashikimi i motit për sot, 03 Gusht 2020 Ofruar nga ikub.al
Sipas MeteoAlb, edhe gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot i kthjellët, që në orët e pasdites do të alternohen me vranësira të pakta dhe kalimtare, veçanërisht në zonat lindore.
Temperaturat e ajrit do të vijojnë të jenë të larta, dhe do të luhaten në  vlerat nga 18°C deri në 37°C.
Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzim deri mesatar.
 
Shfleto artikuj te tjere per: PARASHIKIMI I MOTIT

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved