10 minuta stërvitje për një trup perfekt
 
Shperndaje
ikub#: 1706240039
10 minuta stërvitje për një trup perfekt Këto ushtrime mund ti bëni në shtëpi, palestër dhe bëjnë mobilizimin e të gjithë muskujve të trupit.
Yndyra është armiku i trupit dhe shëndetit dhe stërvitja e rregullt është gjëja më  e mirë që mund të bëni për veten tuaj. Vetëm 10 minuta në ditë dhe do të keni trupin e ëndërruar prej kohësh. Nuk keni pse të merakoseni më për kilogramët e tepërt, celulitin, belin e vogël apo vithe më të rrumbullakosura.
 
Këto ushtrime aktivizojnë të gjithë muskujt e trupit dhe mund të kryhen shumë mirë në shtëpi, palestër apo natyrë.
 
Performoni çdo set ushtrimesh dhe më pas shplodhuni 30-60 sekonda. Të gjithë ciklin e ushtrimeve përsëriteni 2 ose më shumë herë.
 
Mos u shqetësoni të stërviteni më shumë, mjafton të bëni çdo ditë aq sa mundeni. Rezultatet do të shihen shumë shpejtë.
 
 

Shfleto artikuj te tjere per: DOBESIMI TRUPI USHTRIME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved