Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ushqimet që ju rregullojnë hormonet
 
Shperndaje
ikub#: 1801250125
Me hormonet te çrregullta behet çdo gjë me e vështirë duke filluar nga humbja e peshës, te jeni ne humor te mire por edhe sëmundjet patologjike kronike.
Me hormonet te çrregullta behet çdo gjë me e vështirë duke filluar nga humbja e peshës, te jeni ne humor te mire por edhe sëmundjet patologjike kronike. Por ka disa pije dhe ushqime te cilat mund t'ju ndihmojnë për ti sjelle ato ne nivelin e duhur.
 
Nuk duhet shume qe ekuilibri hormonal i cili rregullon organizmin te ndryshoje nga agjentet e jashtëm para se gjithash përbërjet kimike qe përmbajnë ushqimet por dhe shume produkte te tjera te cilat i përdorin çdo dite. Por për fat te mire ka disa pije dhe ushqime te cilat ju ndihmojnë për te rregulluar nivelin hormonal.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: HORMONE RREGULLIMI USHQIME

Loading...

Humori
(Cili ju pëlqen më shumë?)


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved