Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ushtrimet e duhura për një të pasme si të bukur
 
Shperndaje
ikub#: 1801260095
Ushtrimet e duhura për një të pasme si të bukur Nëse kërkoni vithe të forta, të formuara dhe të ngritura, bërja e squats pa fund nuk është se do ju ndihmojë. Kur vjen puna për formim të të pasmeve, shumëllojshmëria e lëvizjeve është çelësi.
Lëvizjet e ndryshme do të aktivizojnë muskujt e ndryshëm të vitheve dhe zonës abdominale. Në videon e mëposhtme jepet një rutinë e plotë e të gjithë ushtrimeve që mund ti bëni lehtësisht në shtëpia pa ndihmën e veglave shtesë. Këto ushtrime janë projektuar për të gdhendur çdo cm të vitheve tuaj.
 
Bërja e kësaj rutinë 3 herë ne javë do të jap rezultate të mira dhe të shpejta. Ajo do të sigurojë shkëlqimin tuaj, pa vajtur fare në palestër.
 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DOBESIMI NGRITJA USHTRIME VIDEO VITHE

Loading...

Godina e Teatrit Kombëtar


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved