Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të tonifikoni trupin në më pak se 30 minuta
 
Shperndaje
ikub#: 1801310130
Si të tonifikoni trupin në më pak se 30 minuta Një trup i tonifikuar është më i hollë, më i bukur dhe më seksi.
Palestra, ushtrimet, ecja dhe çdo aktivitet tjetër që vë muskujt e trupit në lëvizje në vetvete janë ushtrime tonifikuese. Trupi ka gjithmonë nevojë për tonifikim në mënyrë që të keni bark të sheshtë, bel të hollë, vithe të ngritura dhe këmbë të drejta e të holla si të modeleve, krahë të formuara dhe një bust të bukur. Prandaj tonifikimi është i nevojshëm për të gjithë trupat, edhe ato që janë të dobët dhe mendojnë se nuk kanë nevojë për stërvitje.
 
Një trup i paformuar nuk duhet kurrë bukur dhe nuk është rezistent dhe i fuqishëm.
 
Në video jepet një seancë ushtrimet aerobike që do ju ndihmojnë të tonifikoheni, forconi muskujt dhe të relaksoheni nga streset e ditës njëkohësisht.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: TONIFIKIMI USHTRIMET VIDEO

Loading...

Humori
(Cili ju pëlqen më shumë?)


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved