Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Sallatat ideale që i mbajnë VIP-at në formë
 
Shperndaje
ikub#: 1802030020
Sallatat ideale që i mbajnë VIP-at në formë Cilët janë përbërësit ushqimore qe përdorin me shume VIP-at dhe qe i mbajnë ne forme? Zbulojini!
Kur i pyet se çfarë hapa, VIP-at kane te gjitha një përgjigje: sallate. Ne fakt ky vakt është i rëndësishëm për te ruajtur linjat, por për ta bere gjithçka me te shijshme dhe me te shëndetshme, ata shtojnë disa përbërës te veçante. Disa avokado, disa fara, disa fruta... Secili ka te preferuarit e vet kështu qe zbulojeni disa prej sekreteve për t'u dukur edhe ju magjepsëse. 
Kourtney Kardashian: gjoks pule, avokado, sallate jeshile dhe fara luledielli
Julia Roberts: panceta, lakra Brukseli, stika, veze, kaçkavall
Kate Hudson: shalqi, qepe, djathë feta, rukola
Kim Kardashian: spinaq, pule e pjekur me limon jeshil, salce feta-ranch 
Khloe Kardashian: gjoks pule, makarona kineze me perime dhe karkaleca, xhenxhefil i marinuar, karota, avokado, sallate jeshile
Jessica Alba: karota, avokado, domate te vogla. lëng limoni, vaj ulliri
Jennifer Aniston: bollgur, kastravec, majdanoz, mente, qepe e kuqe, qiqra, djathë feta, stika
Selena Gomez: mish gjeli deti, fasule, sallate jeshile, perime jeshile
Chrissy Teigen: sallate jeshile, molle, qepe e kuqe, arra, kaçkavall blu
Miranda Kerr: salmon i pjekur, spinaq, ullinj jeshile, finok, domate, karota
Gisele Bundchen: lakër kale, domate te vogla, panxhar i kuq, brokoli, patate te ëmbla, quinoa, avokado, 
Beyonce: lakër kale, kastravecë, karota, qepe te njoma, bajame te pjekura, flete Nori
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FORMA SALLATA USHQIME VIP

Loading...

Humori
(Cili ju pëlqen më shumë?)


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved