Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të bini në peshë duke u ushqyer shëndetshëm?
 
Shperndaje
ikub#: 1802070025
Si të bini në peshë duke u ushqyer shëndetshëm? Intoleranca Ushqimore
Një shans i mirë për të zbukuruar trupin dhe organizmin tuaj! Analiza e Intolerancës Ushqimore në ADN për 600 Elementë Ushqimorë + Dieta e personalizuar!
 
Kjo analizë jep rezultate të shkëlqyera në:
#obezitetin dhe mbipeshën
#ndryshimet e metabolizmit
#dhimbjet kronike të kokës
#gastritin
#çrregullimet e jashtëqitjes
#alergjitë e lëkurës
#largimin e toksinave nëpërmjet lëngjeve nga organizmi
#lodhjet kronike
#luhatjet e humorit
Analiza kryhet nga Mjekë Italianë dhe zhvillohet në një laborator gjenetik prestigjoz të Firenzes me filial në Dubai e Spanjë.
 
Kontakto:
Shqiperi: +355 69 63 75 822 Na shkruani dhe në #Viber #Whatsapp
Itali: +39 32 82 31 20 12 #Whatsapp
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ANALIZA ELEMENTE INTOLERANCA USHQIMORE

Loading...

Godina e Teatrit Kombëtar


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved