Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të keni vithe të bukura pa u stërvitur me vegla shtesë
 
Shperndaje
ikub#: 1802080009
Si të keni vithe të bukura pa u stërvitur me vegla shtesë Një rutinë 20 minutëshe do të bëjë mrekulli në trupin tuaj, pas asnjë vegël shtesë.
Për skulpturimin e trupit, vitheve, këmbëve dhe muskujve abdominalë është e rëndësishme të digjni sa më shumë kalori përmes tendosjes së muskujve. Këtë mund ta bëni lehtësisht pa asnjë pajisje shtesë dhe pa u munduar shumë.
 
Zbuloni të gjithë rutinën që duhet të ndiqni për vithe të bukura. Praktikojeni atë 3 herë në javë dhe do ju marrë vetëm 20 minuta nga koha juaj.
 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KEMBET TONIFIKIMI USHTRIME VIDEO VITHE

Loading...

Humori
(Cili ju pëlqen më shumë?)


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved