Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si mund ta kuptoj ndaj cfare ushqimi kam intolerance?
 
Shperndaje
ikub#: 1802280053
Nutricionistët italiane vijnë çdo muaj në Tiranë për të zhvilluar testin, për t’i analizuar në Itali dhe për t’ju sjellë më pas dosjen tuaj të personalizuar, me dietën përkatëse që duhet të ndiqni…
#Jeni mbipeshe?
#Keni dhimbje barku?
#Djegje dhe fryrje stomaku?
#Gastrite?
#Dhimbje kronike të kokës?
#Ankth?
#Lodhje kronike?
#Mungese përqëndrimi?
#Alergji të lëkurës?
#Crregullime në jashtëqitje?
#Mungese të humorit?
#Fryrje të këmbëve dhe duarve?
 
Ndoshta nuk e dini po baza e të gjitha këtyre problemeve mund të jenë INTOLERANCAT USHQIMORE të cilat nuk i dini kush janë.
Mund të zgjidhni të përdorni USHQIMIN SI ILAC DHE JO ILACET SI USHQIM!!
Nëpërmjet Testit te Intolerances Ushqimore ne ADN kontrollohen 600 lloje ushqimesh të shoqëruar me dietën përkatëse të personalizuar e cila mund të ndiqet në mënyrë autonome prej secilit.
Duke zbatuar në mënyrë korrekte përgjigjen e Testit të Intolerancës Ushqimore do ndryshoni dhe përmirësoni shëndetin tuaj në maximum.
 
#Prenotoni duke telefonuar në: 0696375822  ose  00393282312012
#whatsapp ose #viber
Loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ANALIZA INTOLERANCA USHQIMORE REZERVO TEST


Godina e Teatrit Kombëtar


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved