Këto janë ushqimet për të luftuar urinë
 
Shperndaje
ikub#: 1803010120
Kushdo qe ka bere një diete e di mire sa e rëndësishme është te preferoje disa ushqime ne mënyrë qe te luftoje urine dhe te arrije peshën qe dëshironi.
Kushdo qe ka bere një diete e di mire sa e rëndësishme është te preferoje disa ushqime ne mënyrë qe te luftoje urine dhe te arrije peshën qe dëshironi. Nëse jeni ndjekur një dietën për tu dobësuar apo për një ushqyerje me te shëndetshme e cila konsiston ne detoksifikim duhet te konsumojnë ushqimet te cilat ulin ndjenjën e urisë dhe ju ngopin. Behet fjale për ushqime te pasura me fibra. Kështu ja një liste te ushqimeve qe nuk duhet te mungojnë ne frigorifer apo ne raftet tuaja për te reduktuar ndjesinë e urisë.
 
 
2. Salmoni
 
3. Farat Chia
 
4. Spinaqi
 
5. Bajamet
 
6. Drithërat
 
7. Dardha
 
8. Lakrat e Brukselit
 
9. Portokallet
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: LUFTA URIA USHQIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved