3 ushtrime në 60 sekonda. Si të mbani trupin në formë edhe në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 1806280074
3 ushtrime në 60 sekonda. Si të mbani trupin në formë edhe në shtëpi Mund të jeni të zënë për të shkuar në palestër ose thjeshtë nuk e pëlqeni atë. Nuk ka problem ju mund të keni një trup në formë dhe të tonifikuar edhe në shtëpi. Mjafton të bëni ushtrimet e duhura.
Po ju paraqesim me 3 video që zgjasin vetëm 60 sekonda dhe secila ka 3 ushtrim në vetvete. Këto ushtrime punojnë me pjesë të ndryshme të trupit duke tonifikuar muskujt dhe larguar kilogramët e tepërt.
 
Punoni çdo ditë me një prej tyre dhe do të shihni rezultatet.
 
-Ushtrimet për këmbët vetëm në 60 sekonda.
 

-Ushtrime kardio për të gjithë trupin që do ju bëjë të djersini si kurrë më parë.
 

-Ushtrimet për barkun ku do ju nevojitet vetëm një jastëk.
 
Shfleto artikuj te tjere per: SHTEPI STERVITJA TONIFIKIMI TRUPI VIDEO

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved