Kofshë të kolme? Ja si të zvogëloni perimetrin e tyre
 
Shperndaje
ikub#: 1807060047
Në momentin që humbisni yndyrë kjo ndodh në të gjithë trupin dhe jo vetëm në një pjesë të caktuar. Prandaj nuk ka një mënyrë që ju të dobësoheni vetëm tek këmbët dhe jo në pjesë të tjera.
FOTO GALERI
Ju mund të zvogëloni yndyrën e trupit duke ngrënë ushqim të shëndetshëm dhe duke u ushtruar, por trupi nuk e di se ku është nevoja më e madhe për ta larguar atë yndyrë. Shumica e femrave edhe pse mund të jenë të dobëta, vuajnë nga kofshët e mbushura dhe të kolme, duke i bërë ato të ndihen keq. Madje në disa raste duket se pavarësisht ushtrimeve , këmbët duket se nuk ndryshojnë kurrë.
 
Shfletoni galerinë për tu njohur me disa nga këshillat se si të arrini të keni kofshë dhe këmbë më të dobëta dhe elegante. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DOBESIMI KEMBE KOFSHE KOLME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved