7 këshilla ekspertësh për bark të sheshtë e të tonifikuar
 
Shperndaje
ikub#: 1808200032
Të kesh një bark të sheshtë nuk do të thotë vetëm të torturohesh nëpër palestra, pasi ka mënyra edhe më të lehta për t’ia arritur qëllimit. Ja disa nga këshillat e eksperteve të fitnesti se si të arrini të keni muskuj abdominal të tonifikuar dhe një bark të sheshtë gjatë gjithë kohës.
FOTO GALERI
 
Shfleto artikuj te tjere per: BARKU DOBESIMI KESHILLA SHESHTE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved