10 minuta për krahë të tonifikuar
 
Shperndaje
ikub#: 1905140094
Nëse pjesa e krahëve nuk është e preferuar juaj, atëherë bëni këtë rutinë 10 minutëshe për t'i transformuar ato.
FOTO GALERI
Nuk keni nevojë të stërviteni me orë të tëra për ta marrë rezultatet që dëshiron nëse gjeni ushtrimet e duhura, dhe punoni në mënyrën e duhur edhe 10 minuta do të japin efektin e një orë stërvitje.  Ja disa ushtrime që duhet të bëni për të pasur krahë të tonifikuar dhe me muskuj. Këtë rutinë përsëriteni 2 herë.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KRAHET STERVITJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved