10 minuta për këmbë dhe vithe bukura
 
Shperndaje
ikub#: 1905170110
Një kohë shumë e shkurtër për të arritur rezultatet që ëndërroni.
FOTO GALERI
Ne jemi të gjithë për të mësuar dhe ndarë mënyra se si të arrijmë rezultate sa më të shpejta dhe të lehta për një shëndet të mirë dhe trup të bukur.
 
Një nga kërkesat më të shpeshta të femrave janë vithet e shtrënguara, të rrumbullakëta dhe këmbë të holla dhe të tonifikuara. Kjo gjë mund të arrihet nëse punoni me ushtrimet e duhura. 10 minuta dhe këto 5 ushtrime ofrojnë një rutinë të plotë për të djegur çdo yndyrë të tepërt në akumuluar në atë zonë.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KEMBET USHTRIME VITHE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved