20 minuta për një stërvitje totale të trupit
 
Shperndaje
ikub#: 1905190013
Këmbët e bukura, bark i sheshtë, vithet e forta janë ëndrra e çdo vajze dhe kjo stërvitje do ta bëjë atë të vërtetë.
FOTO GALERI
Ne të gjithë jemi të zënë por kjo stërvitje kërkon vetëm 20 minuta nga koha juaj, kështu që mund ta gjeni lehtësisht atë kohë në çdo moment të ditës. Bëjeni këtë stërvitje 3 herë në javë dhe brenda një muaji do të shihni një ndryshim pozitiv.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KEMBET STERVITJA TRUPI USHTIMET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved