5 minuta për të larguar dhimbjen e qafës
 
Shperndaje
ikub#: 1905210027
Qëndrimi ulur para kompjuterit tuaj në punë, duke parë televizor në shtëpi dhe duke përdorur telefonin tuaj ndikojnë të gjitha negativisht në shëndetin e qafës suaj.
FOTO GALERI
Në fakt, rreth 45% e njerëzve që punojnë vuajnë nga një qafë e ngurtë dhe me dhimbje të paktën një herë në jetën e tyre. Për fat të mirë, ka disa ushtrime të thjeshta që mund të bëni për të ndihmuar në heqjen e dhimbjes shpejt dhe të parandaloni krijimin e tyre në të ardhmen.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DHIMBJA QAFA USHTRIMET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved