8 këshilla nga neuro-shkencëtarët si të jeni të lumtur
 
Shperndaje
ikub#: 1905210004
Ka mijëra këshilla dhe teknika psikologjike për t'ju ndihmuar të ndiheni të lumtur dhe të gëzoheni çdo ditë. Megjithatë si duket trupi ynë në momentin kur përjetojmë lumturi?
FOTO GALERI
Neuro-shkencëtarët na kanë treguar se si ndikon trupi ynë në gjendjen e lumturisë.Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA LUMTURIA TRURI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved