3 lëvizje për vithe perfekte
 
Shperndaje
ikub#: 1905240109
Do ju marrë vetëm 10 minuta kohë.
FOTO GALERI
Për çdo lëvizje, kryeni sa më shumë përsëritje dhe më pas vazhdoni me lëvizjen tjetër. Pasi të keni përfunduar të tre lëvizjet, pushoni për 30 sekonda, pastaj përsërisni setin. Plotësoni sa më shumë raunde si mundeni në 10 minuta.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: PERFEKTE USHTRIMET VITHE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved